KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12757048
nr 1275 7048
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad HS, 34x25 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 16 september 2019
kl 19:43:52
100 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
500 kr